Le Soleilo - Gîte Prestige Soleil Eau & Spa

France > Occitanie > Aveyron > 12720 > Mostuéjouls > Chemin du Valat

Design, charme en traditie, welzijn, zwembad, sauna, hammam, spa en panoramisch uitzicht op de Gorges du Tarn.

Bekijk nu de beschikbaarheid Charme, design, welzijn ... zijn de sleutelwoorden van de prestige gîte soleil eau et spa ontworpen voor een weekend of een romantisch verblijf! In het zuiden van Aveyron heet Le Soleilo u welkom in het hart van de Gorges du Tarn, in een 18e-eeuws gebouw dat een gîte en gastenkamers combineert. Een warme, verfijnde sfeer en ontspanning gegarandeerd, zowel binnen in de gîte (jacuzzi, hammam en sauna...) als buiten op het terrein (zwembad, SPA, massage, zomerkeuken, panoramisch uitzicht over de vallei en kanoën...). Een ideale locatie voor een romantisch weekendje weg, een gezinsvakantie, een sportieve vakantie of een zakelijke tussenstop. Vanuit het middeleeuwse dorp Mostuéjouls, in het hart van de Gorges du Tarn, bevindt u zich op het kruispunt van enkele prachtige excursies: Gorges du Tarn/Jonte/Dourbie, Aven Armand, Dargilan, Montpellier-le-Vieux, Viaduct van Millau (Millau en Sainte Enimie op 20 minuten). Je kunt ook profiteren van de omliggende "natuursporten": viaferrata, kanoën, klimmen, mountainbiken, wandelen, enz Gîte/studio op één verdieping met onafhankelijke toegang, gelegen in een groot gebouw waarin het huis van de eigenaar, een andere gîte (ref GG83) en 4 gastenkamers (onafhankelijke ingangen) zijn ondergebracht, in een dorp. 1 tweepersoonsslaapkamer (1 bed van 160 cm, bank), eigen badkamer met douche en wc, keuken/woonkamer (vaatwasser), vloerverwarming/omkeerbare airconditioning, internet/wifi-toegang, overdekte privéhammam en jacuzzi, omheind privéterras (40 m²), tuinmeubels en ligstoelen. Gemeenschappelijke ruimtes: wasruimte (wasmachine en droger), parkeerplaats, tuin, zwembad (5,5 x 5,5 m), gemeenschappelijke spa-trampoline, buitenkeuken (plancha, koelkast, magnetron). Toeristenbelasting. Schotels met streekproducten ter plaatse, boerderij op 1 km en restaurants op 2 km.

Le Soleilo - Gîte Prestige Soleil Eau & Spa  France Occitanie Aveyron Mostuéjouls 12720

Copyrights Gite prestige soleileau

Les lieux touristiques dans un rayon de 10 kms.

A proximité:

Datatourism data updated on: 2024-01-19 07:16:59.513